Pazar5 Бесплатен огласникloading...

PEUGEOT 306 1.9 D

Број на оглас: 488 | Објавен на: 22.05.2014 во 10:22


ЦЕНА: 1 EUR


Опис

Se prodava peugeot 306 1.9d 98g registrirano do 02 2015g so napraven kompleten servis i 4 novi gumi so ful oprema bez klima bez zameni


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1998 
Километража:
200000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
306 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
VIKTOR VELICKOVSKI
Град:
Куманово
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова