Pazar5 Бесплатен огласник
APN 6 2000 GOD REGISTRIRANO MOZI ZAM

Број на оглас: 4401 | Објавен на: 06.04.2014 во 12:42


ЦЕНА: 500 EUR


Опис

SOLIDNO SOCUVANO MASINCETO MU RABOTI KAKO SAT SO 5 BRZINI NOVI ZVEZDI NOV LANEC I NOVI GUMI EKSTRA


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мопеди (под 50cc)

КОНТАКТ

Име:
toni
Град:
Прилеп
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова