Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Opel Vectra C 2.2 DTI-Металик-Сочувана

Број на оглас: 4400 | Објавен на: 06.04.2014 во 12:33


ЦЕНА: 4500 EUR


Опис

Opel Vectra C 2.2 DTI е во одлична состојба. Регистрацијата и зелениот картон важат до 05.06.2014 г. Клима уред, кожен волан, целосна опрема, воздушни перничиња и друго.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
Марка:
 
Модел:
 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
ice
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова