Pazar5 Бесплатен огласник
ITNOOO!!!!!! se prodava plac vo dolno sonje

Број на оглас: 4314 | Објавен на: 09.02.2017 во 19:32


ЦЕНА: 9500 €


Опис

ITNO SE PRODAVA PLAC VO DOLNO SONJE OD 396 M2
SO ASVALTIRAN PAT DO SAMIOT PLAC i priklucok za strujaОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Плацови Ниви и фарми

КОНТАКТ

Име:
ACO
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова