Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Zamena so moja doplata

Број на оглас: 35894 | Објавен на: 15.03.2024 во 09:11


ЦЕНА: По договор


Опис

Registrirana servisirana top sostojba samo zamena za pogolemo vozilo
Kicevo


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
Hyundai 
Модел:
Akcent 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Плин 
Мотор:
1.3 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Saso
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова