Pazar5 Бесплатен огласник
Polovni i novi delovi za mercedes a140 i a160 w168

Број на оглас: 35890 | Објавен на: 14.03.2024 во 09:09


ЦЕНА: По договор


Опис

Sekakvi mehanicki / sasiski delovi za mercedes a140 w168
-motor
-menuvac
-amortizeri spirali
-volanska letva
-shepi
-sekakvi senzori
-hauba, vrati,krila,gepek
-bravi, i drugi kopcinja
-motorcinja za brisaci
-bantasi so gumi
i mnogu drugo


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
a140 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.4 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Viktor Kicevo
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова