Pazar5 Бесплатен огласник
Opel Astra 1.6 произведена 1999 година 74kw/100hp

Број на оглас: 35480 | Објавен на: 20.11.2023 во 15:54


ЦЕНА: По договор


Опис

Opel Astra 1.6 произведена 1999 година 74kw/100hp Одлично фамилијарно возило погодно и за возач почетник технички и оптички во одлична состојба со поминати 220.000km регистрирано цела година до 09.2024 редовно сервисирано и одржувано со економичен бензиски мотор од прв сопственик во Македонија со доста високо ниво на опрема од овај модел.
Контакт телефон: 076 716 481


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1999 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Opel 
Модел:
Astra 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.6 
Потрошувачка-100km:
9.0L 

КОНТАКТ

Име:
Teodor Naumovski
Град:
Битола
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова