Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava

Број на оглас: 35310 | Објавен на: 18.09.2023 во 09:41


ЦЕНА: 300 €


Опис

Se prodava Arora 150cc
Bez dokumenti, vo dobra sostojba
HITNO!!!


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Моторцикли (над 50cc)

КОНТАКТ

Име:
Nikola Lazev
Град:
Свети Николе
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова