Pazar5 Бесплатен огласник











loading...

PRODAVAM STAN VO AERODROM

Број на оглас: 35307 | Објавен на: 18.09.2023 во 02:34


ЦЕНА: По договор


Опис

Prodavam stan od 43 m2 sproti Tobako 2 vo zgradata nad slatkarnica PALMA CENA 1300 e m2 kontakt tel.070 244 705


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
43
Катови:
8/8
Соби:
2
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
НЕБОЈША ЃОРГИЕВСКИ
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова