Pazar5 Бесплатен огласник
Prodavam Shevrolet Aveo 2009 prv gazds

Број на оглас: 34843 | Објавен на: 18.03.2023 во 22:30


ЦЕНА: 3450 По договор


Опис

Se prodava Sevrolet Aveo 2009 god prv gazda kupena od Automakedonija


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2009 
Километража:
100.000-110.000 
Марка:
Chevrolet 
Модел:
Aveo 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1206 m3 / 16 ventila 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Blaze
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова