Pazar5 Бесплатен огласник
Deloven Prostor povolno vo Veles

Број на оглас: 34407 | Објавен на: 27.10.2022 во 05:38


ЦЕНА: 60 €


Опис

Se izdava dukjan sproti Oficerski dom na ulica Petre Alcev.
Golemina 14m2, cena 60€
kontakt tel. 071/823821 Dorka


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Деловен простор.(Дуќан)

КОНТАКТ

Име:
Dorka Kikovska
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова