Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се изнајмува нов стан комплетно опремен во Охрид (

Број на оглас: 34293 | Објавен на: 24.09.2022 во 10:14


ЦЕНА: 200 €


Опис

Станот е новоградба, 40м2 - комлетно и модерно опремен, до Хотел Интернационал во близина на Макпетрол бензиска, Билјанини извори.
Станот има спална, дневна со кујна и тераса која гледа према Галичица и према езерото (јужна страна). Се наоѓа на 4-ти спрат, зградата има лифт и гаража. Идеален за двајца. Минимум 6 месеци.ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
40
Катови:
5
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
eli mir
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова