Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Pecka na drva za parno greenje

Број на оглас: 34264 | Објавен на: 17.09.2022 во 15:19


ЦЕНА: 450 €


Опис

Pecna na drva za parno greenje 2 godini koristena


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
Riste Boev
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова