Pazar5 Бесплатен огласникloading...

VW CRAFTER TERMO IZOLIRAN DO -20*c

Број на оглас: 34261 | Објавен на: 16.09.2022 во 14:54


ЦЕНА: По договор


Опис

VW Crafter 2011 vo odlicna sostojba servisiran pred 2 nedeli. Nov kompresor so termo izolacija i ladenje do -20*c . Momentalno 296.000km , necarinet i neregistriran Povelete


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Boris Ki
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова