Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Шампон и паковање против опаѓање на коса

Број на оглас: 34258 | Објавен на: 15.09.2022 во 12:36


ЦЕНА: По договор


Опис

Сакате убава и бујна коса која не опаѓа и сјае??

Се што треба да направите е да започнете со користење на лимесовиот благ шампон за секој ден и паковањето(маска)за коса.

Не двоумете се порачајте ги овие два фантастични производи и уверете се во нивниот квалитет!


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
ДРУГО

КОНТАКТ

Име:
Дијана Митрова
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова