Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се продава Citroen C5

Број на оглас: 34236 | Објавен на: 10.09.2022 во 01:03


ЦЕНА: По договор


Опис

Registriran do 21.11.2022, golem servis napraven 316000km sega ima 350000km, smenet set lamela pred 2 meseci , uvezena od Ceska prevedena na nasi tablici , moze da se vide vo sekoe vreme info na tel 076264242


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2005 
Километража:
350.000-360.000 
Марка:
Citroën 
Модел:
C5 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Караван 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.6 hdi , 80 kw 
Потрошувачка-100km:
5.5L 

КОНТАКТ

Име:
Dejan Chavdarov
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова