Pazar5 Бесплатен огласник
СЕ БАРА ЛИЦЕ ЗА НАБАВКА НА ТЕКСТИЛ

Број на оглас: 34195 | Објавен на: 30.08.2022 во 09:57


ЦЕНА: По договор


Опис

Супер Маркет во Сингелиќ има потреба од менаџерка со искуство за работа во одделот за текстил.
Јавете се на 070386-786 или пратете на CV на interkom001@gmail.com


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Работа

КОНТАКТ

Име:
INTER PLAC DOOEL
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова