Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Migliori 50c

Број на оглас: 34188 | Објавен на: 27.08.2022 во 23:10


ЦЕНА: По договор


Опис

Motorot e nov zemen od salon 1400$

Ima pominato 600km i e registriran


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мопеди (под 50cc)

КОНТАКТ

Име:
Pavel Jovanov
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова