Pazar5 Бесплатен огласникloading...

IZDAVAM STAN ZA STUDENTI

Број на оглас: 34159 | Објавен на: 23.08.2022 во 10:04


ЦЕНА: По договор


Опис

Izdavam trosoben stan vo centar na Stip za studenti


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
60
Катови:
Соби:
3
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Verica Poposka
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова