Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Број на оглас: 34129 | Објавен на: 20.08.2022 во 13:46


ЦЕНА: По договор


Опис

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип, на околу стотина метри од најатрактивните локали-Angels Cafe, Terminal 7, Clique, до стадионот и автобуската станица. Центарот на градот е околу 5-10 мин пеш. Станот се изнајмува само за пократки временски периоди за не повеќе од 3-4 лица.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
60
Катови:
1
Соби:
4
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Трајче Колев
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова