Pazar5 Бесплатен огласникloading...

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА

Број на оглас: 34081 | Објавен на: 27.07.2022 во 07:09


ЦЕНА: По договор


Опис

Апартмани и соби се издаваат во населба Коњско кај хотелите Метропол, Белви и Конгресен центар
Се издава стан во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Станот е комплетно опремен, дневна, две спални (располага со повеќе лежаи), кујна, купатило, тв со кабловска, бесплатен wi-fi, голема тераса со поглед кон центар. Пред зградата има бесплатен паркинг Kонтак 071/212 -343, email:vtaneska@yahoo.com


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Куќи Вили
Површина:
25
Катови:
1
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
violeta taneska
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова