Pazar5 Бесплатен огласник
Продавам преса за кабел

Број на оглас: 33998 | Објавен на: 03.07.2022 во 11:57


ЦЕНА: По договор


Опис

Продавам преса за кабел и папучи за пресеци од 16 до 300.0

Цена 5000ден
Контакт тел: 070355486


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Работа

КОНТАКТ

Име:
Ацо M.
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова