Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Надворешен мотор Меркур, Јамаха, Хонда, Сузуки, Ме

Број на оглас: 33973 | Објавен на: 24.06.2022 во 20:25


ЦЕНА: 86818 MKD


Опис

Се продава нов/користен мотор Yamaha со 2 и 4-тактен надворешен мотор. Сите наши надворешни мотори се сосема нови и користени оригинални, работат во добра совршена состојба.

Достапните мотори за продажба се како што следува

Јамаха - 15 КС до 350 КС
Меркур - од 9 до 350 КС
Хонда - 20 КС до 225 КС
Сузуки - 20 КС до 250 КС
Evinrude - 25 КС до 350 КС
Џонсон - 25 КС - 150 КС
Маринер - 15 КС до 200 КС
Тохацу - 25 КС до 140 КС

Нов и користен надворешен мотор Мотор 115 КС 4 тактен сандаче за вашата нарачка.
Друга марка Yamaha 115HP VMAX SHO Outboard, Mercury, Suzuki, Honda, Evinrude, Pump Jet, Briggs & Stratton, Tanaka, Yachtwin, Едриличарски бродови, Nissan достапни на залиха

Текст за прашања на Whatsapp: +63-969-197-2275


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бродови и Водни скутери

КОНТАКТ

Име:
ваџи
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова