Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava Mercedes E 220 CDI Elegance

Број на оглас: 33961 | Објавен на: 21.06.2022 во 05:21


ЦЕНА: 1 €


Опис

Se prodava Mercedes E 220 CDI Elegance 2003 god.
Registiran do 05.03.2023
Redovno servisiran i odrzuvan
Kolata e maksimalno socuvana sto se gleda i po samite sliki
Za poveke informacii
Tel.078 385 229ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2003 
Километража:
270.000-280.000 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
E 220 CDI  
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.2 
Потрошувачка-100km:
7.0L 

КОНТАКТ

Име:
Zhivko Petkov
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова