Pazar5 Бесплатен огласник











loading...

Se Prodava

Број на оглас: 33897 | Објавен на: 11.06.2022 во 13:26


ЦЕНА: По договор


Опис

Poveke info na 076481548


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1999 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
Fiat 
Модел:
Bravo 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
2.0 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Ljupco Stefanoski
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова