Pazar5 Бесплатен огласник











loading...

Baram

Број на оглас: 33864 | Објавен на: 05.06.2022 во 15:23


ЦЕНА: По договор


Опис

БАРАМ BMW модел Е39,бензинец со 6 цилиндри со МКД таблици


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
BMW 
Модел:
523i 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Aleksandar
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова