Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam

Број на оглас: 33845 | Објавен на: 03.06.2022 во 17:22


ЦЕНА: По договор


Опис

Cenata ne e fiksna


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
VW Volkswagen 
Модел:
 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Караван 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Stanisha Gjeroski
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова