Pazar5 Бесплатен огласникloading...

ПРОДАВАМ НОВО БОЈЛЕРЧЕ И НОВА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

Број на оглас: 33713 | Објавен на: 08.05.2022 во 04:13


ЦЕНА: По договор


Опис

Бојлерчето е марка Кончар а микробрановата е мудра.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
Marjan Stojanov
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова