Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Kirbi

Број на оглас: 33653 | Објавен на: 18.04.2022 во 11:01


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava kirbi pravosmukalka so seta oprema.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
Elizabeta Georgieva
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова