Pazar5 Бесплатен огласникloading...

рено 4

Број на оглас: 33608 | Објавен на: 03.04.2022 во 20:33


ЦЕНА: 300 €


Опис

колата е во одлицна состојбаОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1984 
Километража:
80.000-90.000 
Марка:
Renault 
Модел:
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Toni Ristovski
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова