Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se izdava dukan/deloven prostor/kancelarija

Број на оглас: 33580 | Објавен на: 26.03.2022 во 20:44


ЦЕНА: По договор


Опис

Se naogja na prizemje vo Gradskiot Trgovski Centar Gevgelija.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Деловен простор.(Дуќан)

КОНТАКТ

Име:
Divna
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова