Pazar5 Бесплатен огласник
BMW 320. 2.0disel 150h

Број на оглас: 33574 | Објавен на: 25.03.2022 во 12:51


ЦЕНА: 3000 €


Опис

Kolata ima atest folii, reg do 04.12.2022
Novi zimski gumi. Kolata e vo odlicna sostojba samo treba da se smeni ulje filtri
Ima prostor za dog na cena. 075 350 757


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2004 
Километража:
230.000-240.000 
Марка:
BMW 
Модел:
320 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Караван 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
Blagojce Milcevski
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова