Pazar5 Бесплатен огласник
Rabota

Број на оглас: 33527 | Објавен на: 16.03.2022 во 15:28


ЦЕНА: По договор


Опис

Potrebni se kuvari za rabota vo hotel vo Makarska
Pisete na viber ili whatsapp
Br, +38971304714


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Работа

КОНТАКТ

Име:
Ljupco Dimkovski
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова