Pazar5 Бесплатен огласникloading...

bmw 1 M PAKET SE PRODAVA

Број на оглас: 33510 | Објавен на: 14.03.2022 во 21:40


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava bmw 1


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2009 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
BMW 
Модел:
118d 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 
Потрошувачка-100km:
7.5L 

КОНТАКТ

Име:
Martin Sazdov
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова