Pazar5 Бесплатен огласникloading...

07 mercedes gl 320 4 matik

Број на оглас: 33419 | Објавен на: 13.02.2022 во 23:26


ЦЕНА: По договор


Опис

07 mercedes gl 320 kolata je vo super sostojba moze zamena so vasa doplata 070-311-128


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
320 gl 
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
Теренско 4x4 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
3.0 diesel  
Потрошувачка-100km:
3.5L 

КОНТАКТ

Име:
nijat dzafer
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова