Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava xbox one so 6 igri i 2 kontroleri

Број на оглас: 33382 | Објавен на: 01.02.2022 во 22:51


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava xbox one so 6 igri i 2 kontroleri dobro socuvan ne mnogu koristen cena po dogovor za pojke info na tel 076 656 844


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Играчки Конзоли и додатоци

КОНТАКТ

Име:
Davud Demo
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова