Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Kirbi

Број на оглас: 33233 | Објавен на: 27.12.2021 во 17:57


ЦЕНА: 1450 €


Опис

Se prodava kirbi pravosmukalka.skoro kako nova


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
Elizabeta Georgieva
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова