Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Peugeot

Број на оглас: 33041 | Објавен на: 31.10.2021 во 16:52


ЦЕНА: 1550 €


Опис

Има поправки на каросерија.
Бензин плин.ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
307 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
6.5L 

КОНТАКТ

Име:
Даниел
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова