Pazar5 Бесплатен огласник
Rabota vo Irska -zavaruvaci so CO2 MIG Welders

Број на оглас: 32940 | Објавен на: 04.10.2021 во 07:35


ЦЕНА: По договор


Опис

Potrebni se zavaruvaci so CO2 za rabota vo Irska so EU pasos.
Plata 12-14 evra/cas , 50 casa nedelno, (2400-2800 evra mesecno). Smestuvavnje 90 evra nedelno.
ph.075-88-68-78 email lozanmk@gmail.com


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Работа

КОНТАКТ

Име:
Meto
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова