Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Toyota Auris 2.0 D4D

Број на оглас: 32936 | Објавен на: 04.10.2021 во 14:51


ЦЕНА: 4800 €


Опис

Зафатнина на моторот: 2.0 D-4D
Моќност на мотор: 93 KW - 125 KS
Произведена: 2008 година
Пневматици: 205/55 R16
Поминати: 216 400 km

Од опрема има:

» Климатроник 2зонска
» ABS, ESP, SRS системи
» Електрично прилагодување на надворешните ретровизори
» Команди на волан
» Фабричко радио со audio CD
» Централно заклучување
» Систем за пролизгување
» Електроника на прозори
» Волан прилагодлив во висина и длабина
» Магленки

Возилото е регистрирано до 03.2022 и има зелен картон


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2009 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
Toyota 
Модел:
Auris 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 D4D 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
Dushko Davchev
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова