Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava

Број на оглас: 32894 | Објавен на: 22.09.2021 во 20:31


ЦЕНА: По договор


Опис

Skoda fabia 1.2 HTP. 2006god
Registrirana do 02.2022god
KlimaОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2006 
Километража:
 
Марка:
Škoda 
Модел:
Fabia  
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.2 HTP  
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Aleksandar sterjov
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова