loading...

Нови гуми GOOD YEAR 255 / 55 R19

Број на оглас: 32847 | Објавен на: 15.09.2021 во 12:49


ЦЕНА: 400 €


Опис

Продавам четири НОВИ невозени гуми
марка - GOOD YEAR
тип – EAGLE F1
димензии - 255 / 55 R19

цена = 400 евра комплет ( без бандажи )

продавач – 070 207 205ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
prodavac
Град:
Битола
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова