Pazar5 Бесплатен огласникloading...

mercedes vito

Број на оглас: 32786 | Објавен на: 02.09.2021 во 04:44


ЦЕНА: По договор


Опис

prodavam mercedes vito 2001god voziloto ne e registrirano a e vo vozna sostojba
pominati 190000 km
informacii na tel. 078 429 430


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Trajce Zezov
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова