Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Selling my 2014 Mercedes-Benz G63 AMG very neatly

Број на оглас: 32759 | Објавен на: 26.08.2021 во 19:34


ЦЕНА: 17 €


Опис

i want to sell my Mercedes Benz G63 AMG 2014 very neatly used very urgently for $20,000 USD. The car is in perfect shape inside and outside. Kindly contact me for more details if interested.

Email:mohammaduthman98@gmail.com
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2014 
Километража:
250.000-260.000 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
G63 AMG 
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
Теренско 4x4 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
5.5 
Потрошувачка-100km:
5.5L 

КОНТАКТ

Име:
Mohammad Uthman
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова