Pazar5 Бесплатен огласникloading...

BARAM STAN 2 SOBEN OPREMEN ITNO ZA IZDAVANJE VO VE

Број на оглас: 32669 | Објавен на: 04.08.2021 во 07:42


ЦЕНА: По договор


Опис

Baram 2 soben stan opremen vo veles za izdavanje za podolg period. Itno e. Kontakt tell 077752233 whatsap.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
Катови:
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Sabina
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова