Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava OPEL INSIGNIA, Country Tourer 4x4, 2.0C

Број на оглас: 32653 | Објавен на: 01.08.2021 во 00:39


ЦЕНА: По договор


Опис

Prodavam OPEL INSIGNIA, Country Tourer 2,0 CDTI, 194 KS, 2015 godina, 130.500 km, automatic, Full, koza, Xenon svetla, navigacia, registriran do 02/2022
Nade, 071/298-291


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2015 
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
Opel 
Модел:
Country Tourer 4x4 
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
Караван 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2,0 CDTI, 194 KS 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Nada Mojsoska
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова