Pazar5 Бесплатен огласникloading...

rakija

Број на оглас: 32627 | Објавен на: 25.07.2021 во 11:08


ЦЕНА: 100 MKD


Опис

-Продавам домашна лозова ракија, 50% алкохол. Цена 100 денари а за поголема количина цена по договор.
info 072-776-759 ili na 070-661-694


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Земјоделски и Шумски возила

КОНТАКТ

Име:
riste ilov
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова