Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Velosiped 21 brzina

Број на оглас: 32625 | Објавен на: 23.07.2021 во 14:17


ЦЕНА: 100 €


Опис

Se prodava velosiped 21 brzina vo ispravna sostojba povece informacii na 078906904


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мопеди (под 50cc)

КОНТАКТ

Име:
Miladin Srbinoski
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова