Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se izdava

Број на оглас: 32623 | Објавен на: 23.07.2021 во 19:18


ЦЕНА: 200 €


Опис

Se izdava kuka vo centar na stip pozadi sudot ul braka miladinovi br 24 prakam sliki na vibernamestena bez gazdi


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Куќи Вили
Површина:
120
Катови:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
tome jovanv
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова