Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Fiat Bravo

Број на оглас: 32575 | Објавен на: 14.07.2021 во 11:37


ЦЕНА: По договор


Опис

Vo odlicna sostojba


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
 
Марка:
Fiat 
Модел:
Bravo 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
 
Мотор:
JTD 1.9 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Sasko donov
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова